Duyurular

Duyurular

Grup Muhabbet ile İslami Organizasyonlar

Yorum yapılmamış Duyurular

Engin Titiz yönetiminde olan Grup Muhabbet tüm Avrupa’da ilahili düğün, sünnet ve konserlerde özenle hizmetlerde bulunuyor. Grup Muhabbet islam’la alakası olmayan düğünlere alternatif olarak kurulmuştur.

Saarbrücken’de bulunan ekibimiz’de Semazenlerimiz, 5 kişilik uzman ekibimiz bulunmaktadır. Piyano, Ritim (Def, Bendir), Gitar, Ney ve Kavala eşliginde özümüze yakışan güzellikte programlar sunmaktadır. Grup Muhabbet bir çok TV kanalında görev almıştır. Solistimiz Engin Titiz ilahi piyasasına 7 albüm hediye etmiş. 8. albüm yakında dinleyicileriyle buluşacaktır.

Neşeli, eğlenceli, düşündüren, güldüren, birbirinden güzel aktiviteleri ile Palyaço, Nasrettin Hoca gösterileri ile gününüze, düğünlerinize ve gönüllerinize ayrı bir güzellik getirecektir.

Engin Titiz ‘in birbirinden güzel ilahileri, anlatımları ve ayrıca ekibimizin sahne görünümü, giyim ve kuşamı profesyonelliğimizin göstergesidir.

Güzel, özel ve unutulmayacak düğünler Grup Muhabbet’le birlikte icra edilir. Sizlerin güler yüzü, bizim başarımız, Allah rızası amacımızdır.

www.grupmuhabbet.com